33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

Рівненський обласний державний нотаріальний архів

Рівненський обласний державний нотаріальний архів відповідно до покладених на нього завдань здійснює такі основні функції:

Веде прийом громадян з питань, що входять до компетенції архіву.

Видає дублікати документів, що зберігаються в архіві, за письмовою заявою фізичних та  юридичних осіб, за дорученням яких, або щодо яких вчинялася нотаріальна дія.

Засвідчує вірність копій (фотокопій) і виписок з документів, які знаходяться на зберіганні в архіві; видає архівні довідки про наявність у документах архіву відомостей, що стосуються предмета запиту, із зазначенням пошукових даних документів на запити юридичних та фізичних осіб, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії.

Видає довідки про вчинені нотаріальні дії та копії документів, що знаходяться на зберіганні в архіві, фізичним та юридичним особам, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії.

Нотаріуси архіву надають юридичним і фізичним особам додаткові платні послуги правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також технічного характеру в порядку та розмірах, встановлених відповідним управлінням юстиції.

 

Рівненський обласний державний нотаріальний архів знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Замкова, 29, інд. 33028

Контактний телефон: (0362) 63-62-16

Наказ Головного територіального управління юстиції у Рівненській області від 05.02.2016 року № 28/05

pdf   Документ.